Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa

Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa
Bziuk Sp.z o.o.o
Miasto: Warszawa
Był online: 17 kwi 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 34

Zamieszczono: 25 lut 2018

Opis towaru przez autora:

Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Pozwoli to na lepsze gospodarowanie budżetem.

Stłuczka? Żaden problem. Wiemy, jak dużym utrudnieniem jest brak samochodu. Łatwo i szybko znajdziemy i dopasujemy auto zastępcze.

Niekiedy sytuacja w firmie wymaga czasowego zwiększenia floty. Dzięki nam stanie się to łatwiejsze.

Niektóre projekty wymagają samochodów o specyficznej budowie. Z nami dopasują Państwo auto do swoich potrzeb.

Przeprowadzka dla wielu osób jest bardzo uciążliwa, ze względu na problem z transportem rzeczy. Oferujemy odpowiedniej wielkości auta, umożliwiające sprawny przewóz.

Dodatkowe korzyści

Koszty wypożyczenia auta do celów służbowych zgodnie z ustawą możecie Państwo zaliczyć jako koszty uzyskania przychodu. Wypożyczenie jest więc doskonałym sposobem na oszczędzanie. Wypożyczony samochód nie figuruje w waszych ewidencjach środków trwałych, a wciąż można tym samym odzyskać kwotę przeznaczoną na wynajem. To rozwiązanie sprawdziło się już w wielu przedsiębiorstwach, które z uwagi na kryzys ograniczają zakupy środków trwałych lub decydują się na leasing odwrócony. Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie jest nie tylko korzystny, ale także bardzo prosty.

Nasi klienci posiadają różne cele i potrzeby. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zapewniamy najwyższy poziom obsługi. Rozwiązania szyte na miarę oraz sprawny i szybki proces przekazania auta to nasze znaki rozpoznawcze. Wynajem samochodów dostawczych w Warszawie i okolicach to najlepszy wybór. Warto postawić na sprawdzoną firmę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

http://www.bziuk.pl