Ogłoszenie nie jest ważne

Wózek dziecięcy

950 zł €217 / $239

Promocja

Paweł
Miasto: Warszawa
Był online: 30 sie 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 30 sie 2013

Opis towaru przez autora:

Wózek wielofunkcyjny X-lander-gondola i spacerówka + fotelik samochodowy

Wózek z kolekcji 2009. W dobrym stanie - ślady zużycia widoczne są jedynie na rączce stelaża. Spacerówka jest w kolorze jasno zielonym a głęboka gondola w kolorze czerwonym. Dzięki temu jest wrażenie posiadania dwóch różnych wózków w kolejnych etapach rozwoju dziecka.

W zestawie: dwa pokrowce (zielony do spacerówki i czerwony do gondoli), polarowy śpiwór do spacerówki na zimniejsze dni, miękka wkładka do siedzenia do spacerówki, mała saszetka i folia przeciwdeszczowa do gondoli, pompka do kół, adaptery do gondoli, adaptery do fotelika samochodowego.

Małe gabaryty po złożeniu. Głęboki koszyk na zakupy. Dobra amortyzacja kół oraz ergonomiczny profil. Regulowane oparcie i podnóżek. Pompowane koła. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Odpinana barierka ochronna otoczona jest miękką otuliną. Lekkość prowadzenia i łatwość manewrowania. Przednie koła można zblokować, co ułatwia jazdę na wprost. Rączka wózka jest teleskopowa, dzięki czemu można dopasować do wzrostu każdej osoby. Bardzo proste składanie i transport. Rama wykonana z lekkiego stopu aluminium. Trwały i wygodny w użytkowaniu. Wysokiej jakości tkanina spacerówki i gondoli pokryta jest specjalnym impregnatem - wodoodporna. Tapicerkę wózka można łatwo zdjąć i wyprać. Składana budka spacerówki posiada okienko. Można ją też powiększyć, dzięki zamkowi błyskawicznemu. Sztywna konstrukcja z aluminium.

Fotelik samochodowy Maxi - Cosi Citi (0 – 13 kg czarny

wkładka dla noworodka

budka chroniącą od słońca czy wiatru;

pojemnik na drobiazgi

pasy (szelki) bezpieczeństwa

tapicerka, którą można łatwo zdjąć i wyprać

Stan: Używane