Wanna dla odoby niepełnosprawnej, pneumatyczna

Wanna dla odoby niepełnosprawnej, pneumatyczna
1 476 zł €344 / $386
Oceania Technologie
Miasto: Warszawa
Był online: 30 paź 2014
Ogłoszeń sprzedającego: 5

Zamieszczono: 30 paź 2014

Opis towaru przez autora:

WANNA DO MYCIA CHORYCH (PNEUMATYCZNA)

Naszą wannę można obejrzeć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=VFwDXUaC9FI

Jest to oferta skierowana do tych wszystkich, którzy opiekują się w warunkach domowych osobami niepełnosprawnymi ruchowo, i wiedzą jak ważna jest higiena tych osób, zarówno dla nich samych, jak i dla opiekunów.

Proponujemy pomoc i rozwiązanie problemu zapewnienia komfortu w pielęgnacji.

Wannę pneumatyczną (wsuwamy pod pacjenta, podobnie jakbyśmy wsuwali czyste prześcieradło), a następnie w prosty i szybki sposób pompujemy (pompką nożną, ręczną, lub elektryczną, taką jak do materaców turystycznych lub pontonów). Aby uniknąć wychłodzenia, dopiero wtedy rozbieramy osobę w niej leżącą. Napełniamy wannę ciepłą wodą, wlewając ją prosto z kubełka, lub doprowadzamy przewód prysznica (poprzez wąż z zaworem zamocowany w prosty sposób do najbliższego kranu (w łazience lub w kuchni) po jednej stronie, i z prysznicem po drugiej), i myjemy chorego prysznicem.

Film z dokładną instrukcją użytkowania:

https://www.youtube.com/watch?v=VFwDXUaC9FI

Po wykąpaniu pacjenta otwieramy specjalny zawór umieszczony z boku wanny (podstawiamy miskę lub kubełek) i wypuszczamy wodę. Po wytarciu pacjenta wysuwamy spod niego wannę. Łóżko pozostanie suche. Cały zabieg pielęgnacyjny można wykonać w ciągu 15 minut, co jest szczególnie ważne w przypadku osób leżących, których ciała szybciej się wyziębiają. Kąpiel może wykonać jedna osoba. Wanna nadaje się do zastosowania zarówno na łóżkach rehabilitacyjnych jak i na zwykłych tapczanach czy wersalkach. Po złożeniu nie zabiera dużo miejsca. W swojej torbie zmieści się do każdej szafy lub zwyczajnie pod łóżko. Cały pomysł takiej wanny polega na tym, aby często długotrwały pobyt i opieka nad chorym w warunkach domowych była szybka, sprawna, i aby pacjentowi zapewnić maksimum komfortu.

WANNA STANDARDOWA

- Wymiary zewnętrzne wanny: 110 x 190 mm

- Wysokość - 20 cm

UWAGA: Wielkość wanny możemy dostosować do wymiarów pacjenta.

W skład oferty wchodzi:

- Wanna pneumatyczna o podanych powyżej wymiarach

- Zawór wlotowo - wylotowy

- Rękaw spustowy do wody

- Komplet naprawczy - standard

- Pokrowiec na wannę

Materiał na konstrukcje pneumatyczną , gramatura 1.100g/m2 , materiał na dno , gramatura 900g/m2

Opcje dodatkowe: wykonanie w innym rozmiarze, dodatkowe wyposażenie przygotowane specjalnie na potrzeby klienta (opcje dodatkowe mogą być dodatkowo płatne), prosimy o kontakt, ustalimy szczegóły.

Czas dostawy: do 21 dni (zwykle do 7 dni)

Produkt objęty gwarancją.

Koszty dostawy

Przesyłka kurierska 36,90 zł