Sylwester 2018 w Warszawie – Bubbles Bar

Sylwester 2018 w Warszawie – Bubbles Bar
Bubbles
Miasto: Warszawa
Był online: 29 mar 2019
Ogłoszeń sprzedającego: 32

Zamieszczono: 27 gru 2018

Opis towaru przez autora:

Sylwester już tuż, tuż, zatem najwyższy czas pomyśleć o świętowaniu ostatniego dnia 2018 roku! Bubbles, podobnie jak w zeszłym roku, zaprasza Was na Sylwestrowe Be4Party. Zapewniamy wyjątkowe doznania smakowe i szampańską atmosferę.

Zapraszamy do rezerwacji stolików na godzinę 18.00 oraz 21.30 *, oferujemy Open Menu w cenie 180 zł od osoby i Open Bar za jedyne 70 zł od osoby. W tej formie można bez ograniczeń skosztować dań i napoi ze specjalnego sylwestrowego menu przez trzy godziny. Dodatkowo można będzie zamówić nasze kultowe ostrygi, kawior z jesiotra czy nogi kraba kamczackiego.

Na nasze Sylwestrowe Be4Party przyjmujemy przedpłaty w wysokości 100% (gotówką, kartą lub przelewem). Warunkiem skorzystania z oferty jest wykupienie przez wszystkie osoby przy stole Open Menu. Do końcowego rachunku będzie doliczone 12,5% serwisu kelnerskiego.

* Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie zdecydowaliśmy o wprowadzeniu trzygodzinnych rezerwacji, aby udostępnić stolik kolejnym gościom. Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Sylwestrowe Be4Party w Bubbles gwarancją sukcesów w Nowym Roku!

Zapraszamy do rezerwacji:

Rezerwacje przyjmujemy tylko e-mailem.

e-mail: office@bubbles.com.pl

https://bubbles.com.pl/sylwester-2018-w-bubbles-be4party/