Specjalista ds. sprzedaży - umowa o prace -Warszawa

Forma zatrudnienia: Pełny etat
Oferuję / Poszukuję: oferuję
Joanna
Miasto: Warszawa
Był online: 8 lip 2016
Ogłoszeń sprzedającego: 13

Zamieszczono: 8 lip 2016

Opis towaru przez autora:

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.

Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 25 letnim doświadczeniu.

W związku z rozwojem firmy, obecnie poszukujemy pracowników

do sklepów w Warszawie:

*C.H. Arkadia - nowo otwierany sklep

*Złote Tarasy

*Galeria Mokotów

na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Oferujemy:

umowę o pracę na cały etat

szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży

możliwość rozwoju zawodowego

pracę w miłej atmosferze

dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata

Opis stanowiska:

profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów

aktywna sprzedaż herbat i kaw w oparciu o zdobytą wiedzę

budowanie pozytywnego wizerunku marki

realizacja założonych planów sprzedażowych

Od Kandydatów oczekujemy:

chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw

łatwości nawiązywania kontaktów

podstawowej znajomości języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

na adres: rekrutacja@fiveoclock.com.pl

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych

w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku

o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)