Restauracja z polską kuchnią – Restauracja Akademia

Restauracja z polską kuchnią – Restauracja Akademia
Restauracja Akademia
Miasto: Warszawa
Był online: 22 cze 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 2

Zamieszczono: 6 cze 2018

Opis towaru przez autora:

Restauracja Akademia to wyjątkowe miejsce, położone w Warszawie, na malowniczym Mokotowie. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, łącząc tradycyjne smaki z nowoczesnymi składnikami, tworząc niepowtarzalne kompozycje smakowe. Piękne, romantyczne wnętrza, niesamowity klimat i profesjonalna obsługa sprawiają, że Akademia plasuje się w czołówce najlepszych restauracji w Warszawie.

Wszystkie dania przyrządzane w naszej kuchni są nie tylko pyszne i świeże, lecz również przygotowane z najwyższej jakości produktów. Bazujemy na produktach sezonowych, nasze menu zmienia się regularnie, w zależności od dostępności produktów i ich jakości.

Akademia jest także miejscem idealnym na organizowanie eventów, takich jak konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, warsztaty oraz imprezy pracownicze. Świetnie sprawdzi się także podczas bardziej kameralnych okazji, jak rocznice, urodziny czy przyjęcia okolicznościowe. Sala naszej restauracji mieści do 60 osób, możemy także pomóc w organizacji przyjęcia z okazji chrzci, komunii, a nawet kameralnego przyjęcia weselnego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej zdjęć (2):