Praca Niemcy- opieka- zarobki do 7000 zł msc na rękę

Forma zatrudnienia: Pełny etat
Oferuję / Poszukuję: oferuję
Justyna
Miasto: Warszawa
Był online: 15 godzin temu
Ogłoszeń sprzedającego: 12

Zamieszczono: 10 sty 2019

Opis towaru przez autora:

Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne poszukuje Pań Opiekunek do stałej współpracy nad osobami starszymi, schorowanymi i niesamodzielnymi w Niemczech. Droga kandydatko oferujemy Ci jasne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, z czasem podwyżki + premie. Gwarantujemy wsparcie, pomoc w trudnych sytuacjach. Jeśli znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi ( może być rodzina)- zgłoś się do nas- zacznij z nami współpracę już dziś- zapraszamy.

Posiadamy wiele ofert pracy z seniorami!

Poszukujemy Pani opiekunki do seniora

Miejscowość: Bayreuth/Niemcy Płeć: męzczyzna Data wyjazdu: od 21.01.2019 na czas nieokreślony

Informacje o ofercie:

* płeć: mężczyzna

* wiek: 80

* wzrost: 180 cm

* waga: 94 kg

* nocna wstawanie : sporadycznie

* członkowie rodziny w gospodarstwie domowym- nie

Stan zdrowia seniora:

* demencja- brak

* nadciśnienie, padaczka,

Zakres obowiązków:

* pomoc w utrzymywaniu higieny,

* pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,

* przygotowywanie posiłków,

* dotrzymywanie towarzystwa,

* zakupy-zawsze,

Wymagamy:

* jezyk niemiecki na poziomie minimum komunikatywnym,

* doświadczenie pracy z osobami starszymi,

Oferujemy:

* osobny pokój

* dostęp do internetu

Zapewniamy:

* legalne zatrudnienie,( ZUS, Ekuz karta, A1)

* atrakcyjne wynagrodzenie 1300 EUR netto,

* sprawdzone zlecenia przez naszych partnerów niemieckich,

* zakwaterowanie, wyżywienie oraz koszty podróży,

* stałą opiekę przez koordynatorów polskich i niemieckich 24 godziny na dobę,

Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń, wyślij sms ( praca Niemcy)- oddzwonimy: 886 691 787 - biuro czynne w godz. pn-sb 9-17

Wyślij wiadomość: iskierkauslugi@onet.pl

Odwiedź naszą stronę internetową: https://www.iskierkauslugi.com/

numer oferty: KD. No. 73442