Praca Niemcy- opieka- zarobki do 7000 zł msc na rękę

Forma zatrudnienia: Pełny etat
Oferuję / Poszukuję: oferuję
Justyna
Miasto: Warszawa
Był online: 15 godzin temu
Ogłoszeń sprzedającego: 12

Zamieszczono: 9 sty 2019

Opis towaru przez autora:

Iskierka Usługi Opiekuńczo- Terapeutyczne (cert. 19096) to przyjazna , certyfikowana agencja.

Szukamy właśnie CIEBIE- TAK CIEBIE- do pracy za granicą (Niemcy)

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pracy: OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH I NIESAMODZIELNYCH.

Oczekujemy:

- znajomości języka niemieckiego (minimum poziom komunikatywny),

- doświadczenia w opiece,

- mile widziany kurs prawa jazdy,

- mile widziane kursy medyczne,

Informacje o ofercie:

- płeć: mężczyzna

- wiek: 87

- wzrost: 174 cm

- waga: 82 kg

- demencja początkowa, bez agresji,

- wizyty pielęgniarskie 1x w tygodniu,

Obowiązki: drobne porządki domowe, pomoc w pielęgnacji pacjenta, zakupy-zawsze,

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie- 6000 tys zł,

-prywatna łazienkę,

-pokój,

-legalne, bezpieczne zatrudnienie.

Jesteś zainteresowana? Napisz w komentarzu "TAK"

Napisz do nas/ zadzwoń: 886 691 787

Numer oferty: SC1901-19

Nie zwlekaj, ta oferta jest dla Ciebie, jeśli nie udostępnij proszę ten post- dziękuję

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ JUŻ TERAZ 886 691 787

(PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY OD 7 DO 20)

Z wybranymi kandydatami Skontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).