Poszukujemy modelek do zabiegów Medycyny Estetycznej

Poszukujemy modelek do zabiegów Medycyny Estetycznej
cosmo
Miasto: Warszawa
Był online: 21 mar 2017
Ogłoszeń sprzedającego: 15

Zamieszczono: 8 lut 2017

Opis towaru przez autora:

Renomowana Klinika Medycyny Estetycznej i Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej dla Lekarzy poszukuje modelek/modeli chętnych do wykonania zabiegów podczas szkoleń Lekarzy (nie szkolimy kosmetyczek!) Teraz możesz wykonać zabiegi tylko płacąc za zużyty produkt. Skorzystaj z limitowanej oferty zabiegów medycyny estetycznej i zarezerwuj miejsce już dziś!

Teraz możesz wykonać zabiegi kwasem hialuronowym Volume Princess 350,- zł/amp, kwasem hialuronowym Teosyal Kiss 400,- zł/amp Botoxem Allergan 200,- zł/okolica oraz mezoterapię igłową i osocze bogatopłytkowe PRP 300,- zł. Pełna oferta zabiegów Medycyny Estetycznej dostępna na: www.modelki-estetyczna.pl

Przed zabiegiem następuje konsultacja lekarska i kwalifikacja do zabiegu. Materiały medyczne i znieczulenie są w cenie produktów. Zabiegi wykonuje lekarz prowadzący szkolenie wraz lekarzem uczestniczącym w szkoleniu. Szkolenie jest prowadzone w kameralnej formie - podczas konsultacji zabiegowej oraz już prowadzonego zabiegu w gabinecie jest tylko lekarz prowadzący szkolenie oraz lekarz uczestniczący w szkoleniu. Ilość miejsc na szkoleniu jest LIMITOWANA!

telefon: 530 170 530

Adres Żytnia 18, 01-014 Warszawa

strona www.modelki-estetyczna.pl

info@cosmo-medica.pl