Pomoc w pisaniu pracy dyplomowej licencjackiej magisterskiej inżynierskiej zaliczeniowej - Uniwersyt

Mattt
Miasto: Warszawa
Był online: 12 paź 2016
Ogłoszeń sprzedającego: 3

Zamieszczono: 12 paź 2016

Opis towaru przez autora:

Witam Państwa,

Świadczę usługi fachowych konsultacji dotyczących pisania prac dyplomowych, a także innych opracowań dla studentów (np. plany biznesowe). Profesjonalnie i rzetelnie opracuje informacje zgodnie z Państwa wytycznymi.

Jeśli mają Państwo już bardzo mało czasu, termin oddania prac zbliża się nieuchronnie to proszę odezwać się do mnie. Moje usługi obejmują edycje tekstów, opracowanie ich części, jak również całościowe opracowania naukowe. Poszerzę i poprawie także opracowania już napisane.

Nie reprezentuję żadnej firmy, z których wiele jest nieuczciwych, a pisaniem zajmuje się z przyjemności tworzenia opracowań. Odprowadzam podatek za swoją pracę!

Specjalizuje się zwłaszcza w następujących dziedzinach: Zarządzanie / Marketing / Organizacja przedsiębiorstw / Reklama / Logistyka.

Każda moja praca przechodzi weryfikację w systemie plagiat.pl (gratis na zakończenie pisania wysyłam raport z tego systemu). Ewentualne korekty w pracy wprowadzam po jej sprawdzeniu przez promotora na życzenie zamawiającego bezpłatnie. Całkowite bezpieczeństwo i dyskrecja.

Efektem końcowym naszej współpracy może być kompletna, profesjonalnie napisany wzorzec pracy wraz ze wszystkimi jej elementami. Zamawiający otrzymuje sformatowany według jego wytycznych lub standardów plik z całością pracy napisanej od podstaw dla niego.

Gwarantuje elastyczność cenową. Cenę ustalam zawsze w kilku wariantach cenowych, aby dać maksymalną możliwość dostosowania kosztów do potrzeb. Podchodzę z szacunkiem i zrozumieniem do każdego Klienta.

Napisz do mnie, abym mógł przedstawić Ci wszystkie istotne szczegóły.