Ogłoszenie nie jest ważne

Pigmejski jeż afrykański, przyjmuję rezerwację na maluszki

300 zł €70 / $80
Sylwia
Miasto: Warszawa
Był online: 20 sie 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 20 sie 2013

Opis towaru przez autora:

Miot z 11 sierpnia 2013r.

Jeżyki do odbioru od 13 października.

Cena z ogłoszenia dotyczy promocji i rezerwacji w okresie wakacyjnym.

Rodzice: mama Algerian Dark Grey, jeżykowy tata Algerian Grey.

O nas: Nie produkujemy jeżyków na akord. Jesteśmy domową mini hodowlą. Jeżyki są naszymi domowymi pupilami. Rozpieszczane, brane na ręce, bardzo zadbane. Nie dostaną Państwo nigdzie indziej jeżyka z umową i metryczką za tak niską cenę.

Rozwój jeżyka będą mogli Państwo śledzić na bieżąco w sieci.

Transport:

Opcja 1: wysyłka PKS. Jeżyki wysyłane są do Państwa za pomocą przesyłki PKS lub prywatnych przewoźników, którzy zgodzą się na przewóz jeżyka. Jest to sprawdzony przez nas, tani, szybki i bezpieczny dla jeżyka środek transportu. Dzień wysyłki uzgadniamy z Państwem indywidualnie, dopasowując termin odbioru tak, żeby był on dla Was jak najbardziej dogodny. Cena takiego transportu – od 35 zł

Opcja 2: odbiór osobisty. W tej chwili jesteśmy w Starachowicach. Dogodny odbiór z rejonów Warszawa, Radom, Kielce, Skarżysko Kam. Ostrowiec Św.

Do czasu otworzenia oczek przez jeżyka - NIE PRZYJMUJEMY ZADATKU, TYLKO DEKLARACJĘ O CHĘCI ZAKUPU.

Jako odpowiedzialna hodowla, jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Miłośników i Hodowców Pigmejskich Jeży Afrykańskich. Dzięki temu poszerzamy naszą wiedze o tych uroczych pupilach.

Zawsze służymy pomocą, odpowiadamy na pytania.

Na Państwa życzenie (po uiszczeniu całej kwoty) rejestrujemy w Państwa imieniu zakupionego jeżyka w IHR oraz (jak tylko ruszy) w PRJH.