Panele grzewcze na podczerwień

Panele grzewcze na podczerwień
1 110 zł €258 / $297

Promocja

Cezary Rejmer
Miasto: Warszawa
Był online: 21 sty 2014
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 22 sty 2014

Opis towaru przez autora:

www.econovli.pl

Grzejniki elektryczne Infrapower EcoNovli może być skutecznie stosowany prawie wszędzie. Zajrzyj na naszą stronę internetową gdzie przedstwiliśmy możliwości zastosowań. Nasze Infrapanele grzewcze montujemy na ścianach (nie niżej niż ok. 130cm od podłogi) oraz na suficie Infrapanele EcoNovli stosowane są jako ogrzewanie na podczerwień podstawowe, ogrzewanie dodatkowe lub do ogrzewania tymczasowego mieszkania, domu, biur, sklepów, solarium, warsztatów, kościołów, itp

Podczerwień jest całkowicie zdrowa i naturalna. Każde ciało o temperaturze większej od zera bezwzględnego, emituje ciepło właśnie w postaci fali podczerwonej. Można to łatwo zaobserwować dzięki kamerom na podczerwień.

Wiele osób nim zdecyduje się na system ogrzewania podczerwienią zastanawia się jakie są koszty tej nowoczesnej i zdrowej technologii. Mamy przyjemność poinformować Państwa że wraz z wyborem paneli EcoNovli miesięczne koszty ogrzewania spadną nawet o 50%. Dodatkowo zaoszczędzicie Państwo na kosztach instalacji oraz montażu. Wynika to z kilku faktów:

niski początkowy koszt montażu paneli

brak dodatkowych kosztów instalacji, takich jak konieczność budowy przewodów kominowych, wydzielenia pomieszczenia dla pieca grzewczego, do magazynowania opału itp.

brak konieczności kupowania dodatkowych materiałów opałowych, co oznacza brak konieczności ich transportowania, przechowywania itd.

możliwość dowolnej rozbudowy sieci grzewczej, zależnej jedynie od zapotrzebowania na ciepło, bez konieczności uzyskiwania pozwoleń, wykonywania planów itp.

brak konieczności wykonywania okresowych przeglądów instalacji

obsługa panelu nie wymaga absolutnie żadnego kontaktu z brudzącym węglem czy innymi materiałami opałowymi

zmniejszenie rocznych wydatków na leki dzięki stosowaniu najzdrowszej metody ogrzewania

brak wydatków na odgrzybianie pomieszczeń w których stosowany jest panel

zautomatyzowana obsługa paneli pozwala zaoszczędzić czas który możemy przecież znacznie lepiej spożytkować

nośnikiem ciepła są powierzchnie ścian które nie wychładzają się tak szybko jak powietrze

bardzo duża żywotność

Nowoczesność, miniaturyzacja i estetyka wreszcie zawitały także do technologii grzewczych. Panele EcoNovli mają bardzo atrakcyjny, nowoczesny design. Pod postacią niewielkiego panelu, o grubości nie przekraczającej 2,5 cm, kryje się wydajne i oszczędne urządzenie grzewcze. Dodatkowo można je udekorować panelem szklanym, a nawet umieścić na nich obraz czy fotografię. Czyż nie byłoby miło móc zerkając na zdjęcia swych dzieci czuć bijące od nich ciepło? Czyż nie przyjemnie jest budząc się widzieć nad sobą obraz słonecznego nabrzeża i czuć jak promieniuje ono ciepłem? Dzięki panelom EcoNovli to nie fantazje - tylko rzeczywistość, w dodatku za rozsądną cenę!

Tradycyjny grzejnik elektryczny wykorzystuje żebrowania metalowe oraz system konwekcyjny do wywołania ruchu ogrzanego powietrza w pomieszczeniu. Powoduje to wzbijanie drobin kurzu oraz roztoczy z mebli i dywanów i ich lot w powietrzu którym oddychamy. Dodatkową wadą tego typu urządzeń jest osuszanie powietrza to szczególnie negatywnie wpływa na błony śluzowe, siatkówkę oka oraz drogi oddechowe.

Moc znamionowa panel podczerwieni nie przekracza 1000W, co czyni je najbardziej ekonomicznym systemem grzewczym zasilanym elektrycznie. Wspaniałą cechą paneli InfraPower jest możliwość ich montażu zarówno na powierzchniach pionowych jak i poziomych. Sam montaż jest stosunkowo prosty i niedrogi. Panele nie wymagają absolutnie żadnych kosztów i zabiegów konserwacyjnych, a ich trwałość wynosi kilkadziesiąt lat.

Szanowni Państwo, jeśli macie jakiekolwiek pytania, lub chcecie złożyć zamówienie –

serdecznie zapraszamy do skontaktowania sie z nami.

Więcej zdjęć (4):