Nowoczesne okna - sprzedaż

Nowoczesne okna - sprzedaż
777 zł €181 / $208
Paweł
Miasto: Warszawa
Był online: 22 cze 2015
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 22 cze 2015

Opis towaru przez autora:

Firma Internorm sprzedaje okna najwyższej jakości, które także mocujemy dla klientów. Tworzenie i zachowanie relacji z klientem jest znaczące, staramy się zagwarantować najlepszej jakości usługi dla naszych klientów. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego jesteśmy pewni, że każdy wyrób oferowany przez nas jest tworzony jedynie z użyciem produktów najwyższego gatunku.

Nie ograniczamy się do sprzedaży okien, ale zapewniamy szansę konsultacji ze specjalistą, ten doradzi Państwu jakie okna kupić, żeby nie tylko pięknie wyglądały oraz osłoneczniały Wasz dom, zaś dodatkowo by mogli Państwo zaoszczędzić na ogrzewaniu poprzez zastosowanie okien pasywnych. W swojej ofercie przedstawiamy także drzwi przesuwne, które z powodzeniem mogą zastąpić ścianę i pięknie rozświetlić dom.

Okna odmienią wygląd każdego domu, a mycie ich nie jest problemem. Przy montażu okien pasywnych oszczędzasz na ogrzewaniu! Kiedy szukasz klasycznego okna, które jest bardzo wszechstronne w naszej ofercie zobaczysz okna, które nigdy nie wychodzą z mody oraz są niezwykle praktyczne. Okna naszej firmy są wytworzone z najwyższej jakości dostępnych materiałów.

Sprawdź teraz nasz katalog okien. Nasi doradcy są cały czas do Państwa dyspozycji i odpowiedzą na każde pytania. Zapraszamy.

IFTM Internorm Sp. z o.o.

ul. Bartycka 26

00-716 Warszawa

tel. 801889987

http://okna.waw.pl/