Magic BOX Bajkotwory Teatrzyk +Kreator bajek video

Magic BOX Bajkotwory Teatrzyk +Kreator bajek video
99 zł €23 / $27
Andrii
Miasto: Warszawa
Był online: 30 lis 2015
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 30 lis 2015

Opis towaru przez autora:

Promocja tylko do 6 grudnia!

Magic BOX Bajkotwory - Fajniejsze niż gra!

wersja limitowana (ilość ograniczona)

MagicBOX Bajkotwory

Teatrzyk kukiełkowy + Karta z kodem dostępu do kreatora bajek video na 6 miesięcy

+ gratis na Mikołajki Karta podarunkowa z kodem dostępu do kreatora bajek video na 1 m-c

Wartość zestawu bez promocji: 149,98 zł

119,99 zł - Magic BOX Bajkotwory

29,99 zł - Karta podarunkowa z kodem dostępu do kreatora bajek video na 1 m-c

Zobacz reklamy TV:

Spot TV 1: Fajniejsze niż gra - https://youtu.be/--FrPnKnpL4

Spot TV 2: Fajne dzieciaki bajki robią same - https://youtu.be/lR57UdLU4b8

Zestaw składa się z 2 części:

1. MAGICZNE PUDEŁKO: Trójkątne pudełko z rączką, które po otwarciu i rozłożeniu staje się teatrzykiem kukiełkowym, jakiego na rynku jeszcze nie było. Rozłożenie teatrzyka jest proste i nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów typu klej, taśma, zszywki, itp. Teatrzyk zawiera:

a) 3 stałe sceny i ma możliwość trzech form zabawy: - scena domku z daszkiem i kominem gdzie bawimy się przed i wewnątrz domku, - scena podwórka z ogrodem, czyli zabawa na świeżym powietrzu, - scena wnętrza domu gdzie możemy ustawić choinkę, mikołaja itp.

b) Dodatkowe wymienne tło sceny w postaci wnętrza statku kosmicznego.

c) 29 gotowych elementów do zabawy, wyjmowanych na zasadzie wyrywanki: - 15 postaci bohaterów (mikołaj z workiem prezentów, elf mikołaja, rycerz, królewna, czarodziej, wiedźma, kosmonauta, ufoludek, superbohater, clown, chłopiec, dziewczynka, mama, tata, dzidziuś), - 8 zwierząt (renifer z saniami, smok, niedźwiedź, wąż, zając, kot, pies i koń), - 6 przedmiotów (choinka z bombkami, rakieta kosmonauty, statek kosmiczny, samochód, balon, kapelusz magika).

d) 34 wyklejanki w formie gotowych elementów dekoracji świątecznej, z możliwością wielokrotnego naklejania i odklejania: 4 czapki mikołaja, 3 łańcuchy świąteczne, 9 płatków śniegu, 9 bombek na choinkę, 4 skarpety świąteczne, 1 paczka prezentów, chłopiec, dziewczynka, mama, tata.

e) 8 patyków z uchwytami, na które mocujemy postacie, zwierzęta lub przedmioty.

Zobacz prezentacje video Teatryka Kukiełkowego:

https://youtu.be/P7rafa4CxCA

2. DOSTĘP DO KREATORA BAJEK VIDEO

WWW.BAJKOTWORY.PL wewnątrz pudełka: Karta z kodem dostępu zwalniającym na 6 m-cy z opłat za dostęp do innowacyjnego kreatora bajek animowanych. W kreatorze Bajkotwory.PL znajdują się wszystkie tła, postacie, zwierzęta i przedmioty z teatrzyka kukiełkowego oraz wiele, wiele więcej. Tu dziecko rozwija kreatywność poprzez samodzielne tworzenie bajek i zapisywanie ich do pliku video. Obsługa kreatora jest tak prosta, że 3 latek w 15 minut nauczy się tworzyć bajki samodzielnie, a każdą stworzoną bajkę można zapisać oraz wysłać do rodziny lub pokazać ją innym w klubie bajkotwórców na portalu www.bajkotwory.pl.

Zobacz prezetacją video Kreatora Bajek:

https://youtu.be/l0klU9FjsxM

Nie czekasz! Od razu po zaksięgowaniu zapłaty i otrzymaniu od Ciebie NR PŁATNOŚCI z Allegro (otrzymasz na email po zamówieniu) przesłanego nam na e-mail: zamawiam@bajkotwory.pl wyślemy na Twój e-mail Kartę podarunkową. Paczkę zawierającą MagicBOX Bajkotwory (Teatrzyk kukiełkowy + Karta z kodem dostępu do kreatora bajek video na 6 miesięcy) otrzymasz do 18.12.2015r.

Uwaga!

Karta podarunkowa z kodem dostępu do kreatora bajek na 1 m-c będzie wysłana na Twój e-mail w ciągu 24 godzin od otrzymania NR Twojej płatności z Allegro, który musisz do nas wysłać na zamawiam@bajkotwory.pl

Dostawa MagicBOX będzie zrealizowana do 18 grudnia 2015.

W sprawie ewentualnych pytań prosimy dzwonić na numer 508 362 605

Więcej zdjęć (1):