KURS NA PODESTY RUCHOME PODNOŚNIKI KOSZOWE I NOŻYCOWE WARSZAWA

KURS NA PODESTY RUCHOME PODNOŚNIKI KOSZOWE I NOŻYCOWE WARSZAWA
OSO
Miasto: Warszawa
Był online: 21 kwi 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 5

Zamieszczono: 27 lut 2018

Opis towaru przez autora:

Kurs na podesty ruchome – podnośniki koszowe (zwyżki) i podnośniki nożycowe

Ośrodek OSO oferuje kurs na podesty ruchome na uprawnienia UDT. Zapisać się można dzwoniąc pod nr tel.: +48 504 477 077 lub na stronie WWW: http://szkolenia-udt.pl

Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak też firmy. Klienci mają możliwość wyboru terminu oraz miejsca szkolenia UDT.

Kurs UDT kończy się egzaminem – pozytywny wynik zapewnia uprawnienia UDT.

Uczestnicy kursu UDT mają możliwość zdobycia kwalifikacji z zakresu obsługi podestów ruchomych:

- przejezdnych wolnobieżnych (tzw. podnośniki nożycowe),

- samojezdnych (montowane na pojeździe - podnośniki koszowe tj. zwyżki),

- przewoźnych (tzw. pająki podczepiane pod samochód),

a także:

- wiszących,

- masztowych,

- stacjonarnych.

CO ZAPEWNIAJĄ SZKOLENA UDT?

Podczas kursu na podesty ruchome kursanci mogą zdobyć kwalifikacje, które zwiększą ich możliwości na rynku pracy – aktualnie zwyżki (podnośniki koszowe) lub podnośniki nożycowe wykorzystywane są w czasie wielu prac budowlanych, naprawczych oraz dekoracyjnych. W czasie szkolenia UDT doświadczona kadra szczegółowo omawia kwestie dotyczące obsługi, a także budowy maszyn, dzięki czemu kursanci mogą zdobyć kompletną wiedzę niezbędną do podjęcia pracy na wybranym stanowisku.

Kurs na podesty ruchome to zarówno teoria, jak też praktyka – wobec tego nasi klienci mogą nauczyć się, jak zdobytą wiedzę prawidłowo wykorzystać w czasie obsługi maszyn. Zarówno podnośniki koszowe (zwyżki), jak też podnośniki nożycowe to maszyny, które mogą być obsługiwane wyłącznie przez operatorów, których kwalifikacje potwierdza zaświadczenie UDT. Dokumenty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego mają zapewnić pracodawcę, że kandydat na operatora posiada kompletną wiedzę niezbędną do prawidłowej obsługi urządzeń takich jak podesty ruchome. Szczególnie ważne znaczenie ma tutaj nie tylko umiejętność korzystania z maszyn takich jak podnośniki koszowe (zwyżki) lub podnośniki nożycowe, ale też znajomość przepisów BHP. Szkolenia UDT zawierają w swoim programie zagadnienia dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas użytkowania podestów ruchomych.

KURS NA PODESTY RUCHOME – GDZIE SIĘ ODBYWA?

Organizujemy kursy na podesty ruchome zarówno dla osób indywidualnych, jak też dla firm. Kandydat na kurs UDT ma wpływ na miejsce oraz termin szkolenia UDT. Wyjątkiem są zorganizowane grupy, w przypadku których warunki omawiane są najczęściej z ich przedstawicielami. Kurs na zwyżki może odbyć się nie tylko w ośrodku, ale też firmie klienta.

Ośrodek OSO oferuje:

- zajęcia zamknięte – lekcje indywidualne, które mogą odbywać się w ośrodku lub u klienta,

- zajęcia otwarte – klient dołącza do grupy. W przypadku zajęć grupowych uczestnicy zwykle nie mają możliwości wyboru miejsca szkolenia – warunki omawiane są pomiędzy ośrodkiem, a przedstawicielem grupy.

DLA KOGO SĄ SZKOLENIA UDT?

O uprawnienia UDT mogą starać się osoby, które ukończyły 18 lat i co najmniej szkołę podstawową. Kurs na podnośniki nożycowe i koszowe przygotowany został z myślą o operatorach podnośników koszowych (zwyżek), instalatorach, a także pracownikach firm budowlanych i reklamowych – funkcjonalne podesty ruchome znajdują zastosowanie podczas wielu prac.

PROGRAM ZAJĘĆ – CO OBEJMUJE KURS NA PODESTY RUCHOME?

Uczestnicy kursu na podesty ruchome mają możliwość zdobycia kwalifikacji z zakresu obsługi wielu rodzajów podestów ruchomych. Podnośniki nożycowe oraz zwyżki (podnośniki koszowe) to tylko niektóre podesty ruchome często wykorzystywane na placach budowy.

Szkolenia UDT ułatwią zdobycie uprawnień kat. I P na podesty ruchome:

- przejezdne wolnobieżne (tzw. podnośniki nożycowe),

- przewoźne (tzw. pająki podczepiane pod samochód),

- samojezdne (montowane na pojeździe - podnośniki koszowe, tj. zwyżki).

Uczestnicy szkolenia UDT mogą również nabyć uprawienia kat. II P na podesty ruchome:

- wiszące,

- masztowe,

- stacjonarne.

Dzięki bogatej ofercie szkoleniowej klient może bezproblemowo wybrać szkolenie UDT najbardziej odpowiadające jego oczekiwaniom. Starannie dobrana kadra chętnie dzieli się z uczestnikami szkolenia UDT zarówno niezbędną wiedzą, jak też własnym doświadczeniem, co ułatwia przyswajanie ważnych informacji i uzyskanie uprawnień UDT.

UPRAWNIENIA UDT – JAK JE ZDOBYĆ?

Podczas szkolenia UDT kursanci mają dostęp do pełnej wiedzy niezbędnej do zaliczenia egzaminu i tym samym uzyskania uprawnień na podesty ruchome. Szczegółowe omawianie kwestii dotyczących obsługi urządzeń oraz konkretne formułowanie zagadnień przez prowadzących zajęcia pozwala klientom na łatwe zapamiętywanie istotnych informacji. Program kursy na podesty ruchome oparty jest na wymogach Urzędu Dozoru Technicznego, więc uczestnicy mogą mieć pewność, że nie ominą ich żadne ważne kwestie.

JEDEN ŚRODEK – WIELEMOŻLIWOŚCI

Ośrodek OSO oferuje również kursy na suwnice, żurawie oraz ładowarki teleskopowe, więc klient może nauczyć się obsługi wielu urządzeń, co pozwoli mu rekrutować na wiele stanowisk operatorskich. Jest to też spore ułatwienie dla osób, które szukają konkretnego szkolenia umożliwiającego nabycie lub rozwinięcie określonych kwalifikacji. Zatrudniamy fachowców doświadczonych w obsłudze różnych rodzajów zwyżek, dzięki czemu klienci zawsze mają dostęp do aktualnej wiedzy z zakresu obsługi rozmaitych maszyn.

Warto zdawać sobie sprawę, jak znacząco uprawnienia UDT mogą zwiększyć możliwości na rynku pracy. Operatorzy posiadający kwalifikacje potwierdzone zaświadczeniem UDT to pracownicy pożądani przez wiele przedsiębiorstw. Podesty ruchome to wyjątkowo funkcjonalne urządzenia, które użytkowane są w rozmaitych branżach.

W celu uzyskania dodatkowych informacji można zadzwonić pod nr tel.: +48 504 477 077 lub osobiście odwiedzić oddział OSO. Mapa dojazdu znajduje się na stronie: http://szkolenia-udt.pl/kontakt/.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie!