Good Dog Care - hotel dla psów/opiekun zwierząt/wakacje/Warszawa

Good Dog Care - hotel dla psów/opiekun zwierząt/wakacje/Warszawa
50 zł €12 / $13
Kamila
Miasto: Warszawa
Był online: 3 lis 2015
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 3 lis 2015

Opis towaru przez autora:

Jeżeli potrzebujesz opieki dla swojego psa podczas wyjazdu, wakacji, czy choćby dłuższego dnia w pracy - zapraszam do kontaktu!

Nazywam się Kamila.

Przez wiele lat współpracowałam z fundacjami, prowadząc dom tymczasowy dla bezdomnych psów,dzięki czemu zdobyłam bogate doświadczenie w opiece, szkoleniu i pracy z czworonogami.

W 2013 roku wraz z przyjaciółką - Anią, stworzyłyśmy Good Dog Care - alternatywę dla dużych hoteli, dla boksów i kojców. Zajmujemy się 24h opieką nad psami, w domowych warunkach, pozwalając im na uczestnictwo w życiu codziennym i wylegiwanie na kanapie ;)

Nie przyjmujemy zbyt wielu psów na raz, dzięki czemu opieka nad Twoim psem jest indywidualna i na pełen etat. Nie ma znaczenia jakiej rasy, wielkości i w jakim wieku jest piesek, liczą się jego potrzeby, aktywność i charakter. W przypadku większej ilości psów (np.okres wakacyjny) przeprowadzamy się do mojego rodzinnego domu w Pilawie, gdzie mamy mnóstwo miejsca w domu, wybiegu w ogrodzie i dodatkowe osoby do zabaw :)

Oferujemy również odbiór/przywiezienia pieska do domu, a także ze względu na lokalizację (1,5km od lotniska Okęcie) transport Państwa z/do lotniska wraz z pupilem - cena to 1,80zł/km.

Więcej na mój temat znajdziecie na stronie internetowej :

dog-care.pl

www .facebook.com/gooddogcare

Opieka : 50zł/doba

Transport : 1,80zł/km

Podawanie leków,czesanie,zabawy,głaskanie,spacery,spanie na kanapie GRATIS ;)

Więcej zdjęć (8):