Gogo w Warszawie – ponad 40 fantastycznych tancerek - New Orleans Club

Gogo w Warszawie – ponad 40 fantastycznych tancerek - New Orleans Club
New Orleans
Miasto: Warszawa
Był online: 28 gru 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 6

Zamieszczono: 22 gru 2018

Opis towaru przez autora:

Młode damy, które podejmują pracę w klubie gogo w Warszawie – w New Orleans Gentlemen’s Club – to kobiety z klasą, o nieprzeciętnej urodzie i inteligencji. Wiele z nich to studentki różnych kierunków na prestiżowych uczelniach w Polsce, osoby podejmujące działania artystyczne w dziedzinie tańca i nie tylko.

Wchodząc do naszego Klubu, wielu odnosi wrażenie, że trafiło do Raju, tak boski czar rozsiewają wokół nasze „Anielice”. Każda z nich świetnie tańczy, zna tajniki sztuki uwodzenia i na pewno nie trafiła do nas przypadkiem. Wszystkie zatrudniane przez nas dziewczyny przechodzą rozmowę kwalifikacyjną, podczas której muszą zabłysnąć elokwencją, znajomością języków obcych oraz nieprzeciętną osobowością, by udowodnić, że powinny dołączyć do naszego grona.

Następnie przechodzą kurs Pole Dance ­ tańca, który sam w sobie jest wspaniałą sztuką. Potem dbamy, by uczyły się języków obcych i rozwijały swoje indywidualne zainteresowania. Wiemy, że chwile spędzone w ich towarzystwie będą dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Te młode damy potrafią zaimponować nie tylko swoją zmysłowością, lecz także błyskotliwością i humorem. W ich towarzystwie nie sposób się nudzić.

https://neworleans.pl/nasze-tancerki/